Doprava


Platba a dodání zboží v ČR

Zboží obdržíte prostřednictvím smluvního přepravce DPD, Českou Poštou formou Balíku na Poštu či Balíku do ruky nebo přes Zásilkovnu. Při záslání přes Zásilkovnu, uveďte odběrní místo v poznámce objednávky. Při nákupu v celkové hodnotě nad 1000 Kč je přeprava ZDARMA Zásilkovn a 2000 Kč je poštovné ZDARMA u přepravce DPD. U České Pošty je přeprava ZDARMA v hodnotě objednávky nad 3000 Kč. Poplatek za dobírku je za cenu od 40Kč.

Dodací lhůta je zpravidla do 24 hodin po odeslání z našeho obchodu. Ve výjimečných případech může nastat prodlení dodací lhůty díky přepravci, většinou z důvodu zásahu vyšší moci (kalamita, nehoda apod.).

 

  • DPD - 89 Kč
  • Česká Pošta Balík do ruky - 129 Kč
  • Česká Pošta Balík na Poštu - 119 Kč
  • Zásilkovna - 69 Kč

 

Platba a dodání zboží do SR

Zákazníci ze Slovenska mohou nakupovat stejně jako zákazníci z České republiky.

Cena poštovného na Slovensko je 159 Kč formou balíku. Při nákupu v celkové hodnotě nad 4000 Kč je poštovné ZDARMA. Poplatek za dobírku je 40 Kč.Cenu zboží a poštovné zaplatíte při převzetí zásilky dle aktuální kurzu v den odeslání zásilky v EUR. Cena se přepočítá z českých korun dle kurzu ČSOB devizy/nákup v den odeslání zbožíAktuální kurz pro dnešní den

  • DPD Slovensko - 159 Kč
  • Zásilkovna Slovensko - 129 Kč

Doba dodání je 48 hodin od odeslání z našeho obchodu. Minimální hodnota objednávky na Slovensko je 500 Kč. Objednávky v nižší hodnotě neposíláme.

Kategorie
Nahoru
Profil
Košík