Rady a tipy


Vše o merino vlně

Merino vlna je materiál, který si získal oblibu po celém světě díky svým výjimečným vlastnostem, které jsou pro milovníky přírody a outdoorových aktivit nepostradatelné.

Velikostní tabulky norských svetrů

Velikostní tabulky norských svetrů

Jak vybrat vhodnou velikost norských svetrů? Rozhodování by Vám

Údržba turistické obuvi

Údržba turistické obuvi

Ucelený průvodce pro správnou péči o vaši trekovou obuv, což je zásadní pro její dlouhodobou funkčnost a pohodlí při turistice.

Výběr velikosti turistické obuvi

Výběr velikosti turistické obuvi

Na co se zaměřit při volbě vhodné velikosti turistické obuvi, se dozvíte v následujících řádcích.

Kupujete poprvé turistickou obuv?

Kupujete poprvé turistickou obuv?

Nákup turistické obuvi není úplně jednoduchá věc a je potřeba si před koupí, zvláště dražší obuvi, zodpovědět řadu důležitých otázek.

Doprava

Doprava

Platba a dodání zboží v ČR Zboží obdržíte prostřednictvím smluvního přepravce Geis Parcel, Českou Poštou formou Balíku na Poštu či Balíku do ruky nebo přes Zásilkovnu. Při záslání přes Zásilkovnu, uveďte odběrní místo v poznámce objednávky. Při nákupu v celkové hodnotě nad 2000 Kč je poštovné ZDARMA u přepravců Geis Parce a Zásilkovna, u České Pošty je přeprava ZDARMA v hodnotě objednávky nad 3000 Kč. Poplatek za dobírku je za cenu od 40Kč.   Dodací lhůta je zpravidla do 24 hodin po odeslání...

Nesmeky: Spolehlivý pomocník pro zimní dobrodružství

Když zima ukáže svou pravou tvář a chodníky se promění v kluziště, je čas myslet na bezpečnost. Nesmeky, známé také jako protiskluzové návleky nebo sněhové řetězy na boty, se stávají nezbytným doplňkem pro všechny, kteří chtějí bezpečně kráčet po zledovatělém či zasněženém povrchu.

Kategorie
Nahoru
Profil
Košík